Taká menšia RPG (Role Playing Game) pre všetkých kreatívnych ľudí so štipkou fantázie a nevyplnenou kopou voľného času.
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Nazvime to napríklad PROLÓG

Goto down 
AutorSpráva
C.V.O.K.
Admin
avatar

Počet príspevkov : 42
Points : 87
Join date : 20.05.2014

OdoslaťPredmet: Nazvime to napríklad PROLÓG   Ut máj 20, 2014 9:34 pm

V tomto článku vám Radian objasní, ako hra začne.
Poprosím vás, aby ste si po prečítaní, každý dole napísali, kde sa budete v danom okamihu nachádzať, a ako mienite približne reagovať, prípadne kde sa budete nachádzať a čomu sa mienite venovať.
Môžete byť v pozícii zlodeja, môžete byť hraný pán ktorý práve preberá podrobnosti ohľadom osláv, alebo jeho protivník ktorý si niekde na druhom konci mapy mätlí ručičky a plánuje jeho zosadenie... Môžete byť niekto v dave, veliteľ stráže alebo KTOKOĽVEK a ČOKOĽVEK čo vás napadne pri tom, čo Radian napíše.
Zdôrazňujem : ktokoľvek a čokoľvek - toto je iba niečo, čo určí dej, čas a dá vám možnosť voľby smeru, akým sa chcete v tomto svete uberať.
Ešte viac zdôrazňujem moje želanie, aby sa každý dole vyjadril, ako teda bude reagovať, aby sa mohla iná postava napojiť - napríklad zlodej nemôže byť iba jeden. Potrebuje komplica. Alebo pomoc zvonku. Chápete - aby žiadna postava neostala sama, mimo deja ostatných. Podľa mojich predstáv sa tu teda vytvoria skupinky postáv, ktoré keď sa začne hrať, začnú hrať a budú vedieť čo sa deje a kam ísť, nebudú stratené v priestore a čase a budú mať možnosť komunikovať či plniť svoj poslanie spolu s ostatnými. Chápeme sa? Smile
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://jednoducho-cvokhaus.blog.cz
Radian Erechtenion

avatar

Počet príspevkov : 30
Points : 38
Join date : 23.05.2014
Bydlisko : Nurusinin

OdoslaťPredmet: Re: Nazvime to napríklad PROLÓG   Po máj 26, 2014 4:48 pm

Vilanský nugát, munská čokoláda, celé kilá marcipánu a ešte mnoho viac bolo ukradnuté. Valeria 0manželka radného Antina mala povesť ženy s neskutočnou záľubou v luxusných sladkostiach.
Sama vyberala jednotlivé kúsky a úplne spásonosne očakávala príchod drahocenného nákladu.
Správa o lúpeži ju zdrvila. Faktom ostáva, že náklady na tieto pochutiny prerazili strop a počas príprav mestských slávností zavládol v radnici vojnový stav.
Kliatby a nadávky neustávali. Padali hlavy a z určitých miest sa stali zóny smrti. Manžel sa snažil veci opraviť ale škoda bola nenahraditeľná.

Kapitán mestskej stráže priniesol túto správu z miesta činu.

Správa Searita Geilfa veliteľa mestskej hliadky

Miesto činu: Laliová ulica, pred dielňou Tesára Meliana

Popis miesta činu: Štyri vozy, pokryté 3cm hrubou vrstvou skaramelizovaného cukru. Očitý svedkovia videli ako páchatelia s použitým liehových plameňometov roztopili zvyšok cukroviniek, čo neukradli. Vozy nie je možné vyprostiť a prevádzku sa doteraz nepodarilo opraviť, keďže karamel sa nedá rozbiť bežnými prostriedkami. Nedošlo ku úplnému zoskloviteniu. Pripomína poloplastickú ale mimoriadne tvrdú hmotu. Niektorí podriadený podotkli, že by bolo ľahšie tú hmotu olízať preč. Navrhli aby sa celá verejnosť povolala aby to opravila. Neblahým faktom ostáva skutočnosť: Akékoľvek stopy na mieste zahladil karamel.

Podozrivý: Zdá sa, že si uplatili každého široko ďaleko. Dokonca aj deti. Tie dostali štedrú nádielku sladkostí aké už nikdy viac nebudú jesť. Nieje jasné, kto a prečo to spravil.

Motív: Prišli sme s dvoma možnými motívmi. 1 Sabotáž slávností, prednostne pokus o teroristický útok na záujmy radnej Antiny
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Nazvime to napríklad PROLÓG
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Yontalcaron-2 :: Archív-
Prejdi na: