Taká menšia RPG (Role Playing Game) pre všetkých kreatívnych ľudí so štipkou fantázie a nevyplnenou kopou voľného času.
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Seifert Pride

Goto down 
AutorSpráva
Karra

avatar

Počet príspevkov : 24
Points : 28
Join date : 21.05.2014
Age : 18
Bydlisko : PP

OdoslaťPredmet: Seifert Pride   Ut júl 15, 2014 4:09 pm

Meno: Seifert/Seif
Priezvisko: Pride
Vek: 23 rokov
Rasa: človek-vlkolak

Zamestnanie: Vrah na vlastnú päsť a podvodník, zlodej, bývalí strážca vo väznici a vojak v kráľovských službách.

Vzhľad (človek): Chlap. Dlhé vlasy, temné ako havranie krídla, do ktorých má zapletené perá z orla. Vysoký a svalnatý, s dobre tvarovaným telom. Veľmi slabo svetlo-zelené oči až biele, z ktorých srší zlo. Je slepý. Cez jedno oko sa mu tiahne tetovanie, ktoré má už dosť dlho. Nosí kožené nohavice, hnedú vestu a tuniku, ktorú často odkladá.


Vzhľad (vlk): Veľký mega vlk s obrovskými žltými zubami. Biele oči, ako aj človek. Čierna dlhšia srsť a hrubá koža.


Povaha: Zákerný a krutý. Nemilosrdný a neradno sa s ním zahrávať. Svoju vlčiu podobu necháva predrať sa na povrch, keď je nahnevaný. Keď bol ešte mladší, bol dobrý a milý a každému pomáhal, ale dostal sa do sporu s niekym a od vtedy je zlý. Je to sukničkár, ktorý si nevie vybrať. K ženám sa chová slušne, kým neodvrávajú alebo ho nechcú zabiť. Väčšinou je to samotár a žije na vlastnú päsť. Nie je to dokonalý rodinný typ a žiadny chlap, čo sa chce usadiť. Rád cestuje po svete a terorizuje všetkých, ktorý nespravia, čo chce. Niekedy sa ale nad sebou zamyslí a rozmýšľa, prečo je taký. Ale nezmení sa. Možno niekedy.. Dúfajme.

Minulosť: Nad mestom sa znášala tma. Niekde ďaleko sa práve konal boj dvoch armád a v mestečku neostalo veľa ľudí. Jedným z nich bola aj Karssy, ktorá čakala potomka. Ležala na posteli a lial sa z nej pot. Okolo ju obskakovalo pár žien, slúžky. Na tvár jej prikladali mokré kusy látky a čakali, kedy sa to stane. Začalo to. Karssy vykríkla z veľkej bolesti. Pôrod bol ťažký a Karssy si vydýchla, keď konečne držala v náručí jej malého syna. ,,Bude to, Seifert. Malý Seif." pošepkala a usmiala sa. Presne v tento šťastný deň sa stala tragédia, na ktorú Karssy do konca života nezabudla. Posol, ktorý z boja nosil správy prišiel celý zachmúrený. Oznámil, že Miledor umrel. Karssy premohol žiaľ a svoje dieťa začala pokladať za prekliatie. Odvrhla ho po ukončení svojich 4 mesiacov a dala ho do domova pre siroty. O dva roky neskôr ju postihla zlá choroba, mor, na ktorý umrela o dva týždne. Seif vyrastal v domove, kde si našiel priateľov. Bol jeden z obľúbených, ale nestal sa namysleným a pyšným. Pomáhal a chránil. V domove sa učili aj bojovať=meč, dýky, luk, kung-fu, čo mu išlo. Ako 10 ročného sa do domova dostal o 7 rokov starší chlapec z nie veľmi, ako to povedať, ľudskej rodiny a to doslova. Bol to ork. Keďže bol iný ako ostatný, tak si ho hneď obľúbili, čo nasledovalo tomu, že Seif stratil veľa priateľov. Chlapec si na Seifa zasadol a šikanoval. Jedného dňa, keď mal Seif 16 rokov, už po prudšom útoku orka a iných chlapcov utiekol preč. Túlal sa lesom a tam stretol partiu mužov s divným znakom cez oko. Chytili ho a doniesli do svojho dúpäťa, kde ho priviazali a týrali. Museli to byť riadny tyrani, keď len tak mučia chlapca pre zábavu. Lenže on videl aj niečo, čo nevidí len tak každý. Muži sa pred ním menili na vlkov, žrali mŕtve telá zvierat a ľudí. Jeden z chlapov si všimol Seifovu tvár, ktorý sa už na to nechcel pozerať. ,,Hah, chlapi. Tento chlapec by si tiež chcel užiť zábavu." zasmial sa a zo stola vzal divný čierny predmet. Podišiel k Seifovi a priložil predmet k jeho oku. Pálilo to. Seif sa začal mykať a triasť. Chlapi ho schytili a cez oko mu urobili znak, ktorý ma doteraz. Bol to znak Vlkolačieho bratstva. Bolo to kruté. Chlapec pobudol v ich skrýši 2 mesiace, keď sa konečne rozhodol, že sa k nim pridá. Učil sa všetkému, čo videl a cítil. Tá krutosť sa do neho vpila a zlosť ho ohlodávala. Stal sa jedným z nich. Jeden z tých najhorších. O niekoľko rokov (o 4 roky), vyčíňania a týrania väzníc ich našli stráže a odviezli do hradu. Seif sa ukryl a prenasledoval ich. Ostatných ich všetkých zabili a povraždili. Ostal jediný. Neskôr sa dostal do hradu ako strážnik vo väznici a o rok neskôr ho poslali do vojny. Tam ho zranili tak veľmi, že stratil zrak. Ale svojimi vycvičenými inštinktami sa vie pohybovať skoro tak dokonale, ako aj pred tým, keď videl. Od kráľovstva neskôr odišiel a vrátil sa k jeho, už zabudnutému, hobby. Vraždí a týra. Čaká iba na to, kedy sa odplatí za svojho otca, matku, priateľov a Vlkolačie bratstvo.

Problémy: Je slepý a dostáva kŕče do nôh (nie veľmi často a iba ako človek).

Zbraň: ebenitová dýky, krátky meč.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Seifert Pride
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Yontalcaron-2 :: Archív-
Prejdi na: