Taká menšia RPG (Role Playing Game) pre všetkých kreatívnych ľudí so štipkou fantázie a nevyplnenou kopou voľného času.
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Stravvan Vix

Goto down 
AutorSpráva
Baša_

avatar

Počet príspevkov : 25
Points : 31
Join date : 23.05.2014

OdoslaťPredmet: Stravvan Vix   Pi jún 20, 2014 7:02 pm

Meno: Stravvan Vix

Vek: 32

Povolanie: bard

Výzor:
Stravvan je pomerne vysoký, dobre stavaný a upravený (holt, má to v popise práce). Svoje hnedé vlasy nosieva rozpustené a pre (odskúšaný) efekt si necháva jemné strnisko. Prenikavý pohľad jeho sivých očí vyzerá mať silu vidieť človeku priamo do duše, čo nemusí byť tak celkom nesprávne.  Chodieva odetý v zmesi koženého a plátového brnenia, ktoré mu poskytuje ochranu no ponecháva dostatok voľnosti. Je mrštný, keďže jeho hlavnými zbraňami je pár dýk, a rád sa pohráva so svojimi protivníkmi tým, že tancuje cez ich údery. Netreba zabúdať na jeho veľmi dobré schopnosti s lutnou a zručnosť v používaní hlasu, dokáže byť zamatovo lahodný, no keď treba, zaznie v ňom ostrá oceľ či nablýskaný diamant.

Povaha: Sebavedomý a uvoľnený sa Stravvan prepletá životom a vzťahmi bez akýchkoľvek problémov. Nerád sa viaže, veľa cestuje, skúma nové veci a žije pre každý okamih. Nevedel by povedať, odkiaľ má svoje zručnosti, jednoducho „nejak prišli“, snáď len toľko, že často má príležitosť cvičiť sa v nich, keďže ich využíva v každodennom živote. Má rád hudbu, a keďže si je istý svojimi hudobníckou zručnosťou, rád sa predvádza a súťaží aj s inými muzikantami. Vie ako zapôsobiť na ženy a často to aj využíva, no vždy len pre pobavenie, ešte nikdy sa nezaľúbil (asi, keďže so žiadnou nechcel zostať).

Schopnosti: Okrem hry na flautu a lutnu, spevu a prednesu sa Stravvan venuje splietaniu medových rečí pre kohokoľvek, od koho niečo chce či potrebuje. Dokáže sa vžiť do rôznych rolí, keďže si pri svojich pobytoch v  spoločenských kruhoch naštudoval rozličné typy správania. Jeho schopnosti však siahajú aj ďalej ako po krásne reči – zručne narába s dýkami, ktorých má celkom slušný arzenál, ďalej sa trocha vyzná do travičstva (ten otravný lord manžel, však viete) a vyberania vrecák (veď z niečoho žiť musí). Veľmi presne vie vrhať šípky, čo sa dá využiť nielen pri krčmových hrách. Takisto sa vie pomerne slušne oháňať mečom, no uprednostňuje nenápadnosť dýk. Má vypestovaný cit pre ľudí so zaujímavými obchodnými ponukami, ktoré sú jeho hlavným životným príjmom a zároveň mu okoreňujú život.

CV: Vyrastal v pomerne dobre zabezpečenej sedliackej rodine v Citte, meste na kontinente vzdialenom stovky míľ od Ninqie. Už v mladom veku objavil krásu tamojších dievčat a žien, a keďže nemusel pracovať, venoval sa rozvíjaniu schopností súvisiacich s nimi. Cez jednu zo svojich „známostí“ sa dostal ku cechu zabijakov, od ktorých postupne začal prijímať kontrakty, nie nutne zahŕňajúce zabíjanie. Stal sa ich očami a ušami, a postupne mu zverovali čoraz ťažšie úlohy. Svojej rodine Stravvan síce nepovedal, pre koho pracuje, no vedia o tom, že kvôli (dobre plateným) úlohám musí cestovať po celom svete. Pri týchto cestách si Stravvan cibrí svoje zručnosti a konečne má pocit, že žije – pokojný život na vidieku veru nebol preňho. Jeden z jeho kontraktov ho nakoniec poslal aj do Ninqie, kde práve vstupuje na scénu.obrázok je odtiaľto: www.nicolecadet.com/project/emerel-the-bard/
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Stravvan Vix
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Yontalcaron-2 :: Archív-
Prejdi na: