Taká menšia RPG (Role Playing Game) pre všetkých kreatívnych ľudí so štipkou fantázie a nevyplnenou kopou voľného času.
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Či-či ( Tau-tau )

Goto down 
AutorSpráva
GirappAWt

avatar

Počet príspevkov : 12
Points : 20
Join date : 15.06.2014
Age : 28

OdoslaťPredmet: Či-či ( Tau-tau )   Po jún 16, 2014 3:34 pm

Meno: Či-či ( predstavuje sa však a necháva si hovoriť Tau-tau )
Rasa: Khajiit
Vek: 22
Vzhľad: Anthro kríženec snežného leoparda a rysa, bledomodré oči, biele vlasy po ramená. Nosí bantážovú látku omotanú okolo hrudníka a krátke nohavice zo starej, hnedej kože, chodí bosá.

Zamestnanie: ( ak sa to tak dá vôbec nazvať ) tuláčka / zlodejka,

Bojové schopnosti: Rýchla a pružná, vie dobre narábať s nožmi a dýkami, ako vrhať tak aj boj na blízko. Taktiež vie ako a na čo použiť svoje pazúry.

Povahové črty: Pesimistka, zo začiatku nedôverčivá, no ak si niekto získa jej dôveru je mu značne lojálna. Rada je "jednou z tvárí v dave" no v súkromí preferuje malú, uzatvorenú spoločnosť. Neverí v bohov, vyššiu moc ani osud. Myslí si, že ak vôbec nejaký bohovia tam hore, alebo dole sú, majú krutý zmysel pre humor. V osud neverí preto, že sa jej nepozdáva, že by malo byť kdesi vopred "zapísané" čo všetko a ako sa jej má stať. Verí akurát v to, že činy majú svoje dôsledky. Veriacich ľudí vo svojej prítomnosti dokáže zniesť, ale nedokáže zakryť svoje pohŕdanie. Drogovo závislá na odvare z listov rastliny féyrís. Aj keď to dobrovoľne neprizná, túži po tom vedieť aké to je mať rodinu alebo aspoň niekoho komu na nej záleží.

Príbeh: Svojich rodičov nikdy nepoznala. Objavili ju pred dverami sirotinca Lampáš v chudobnej štvrti. Tam ju prijali hoci bolo už málo miesta. Opatrovateľky jej dali meno Či-či, keďže ako každé Khajiitske mláďa sa v útlom veku dosť podobala na obyčajnú mačku. Ostatný chovanci sirotinca jej už od útleho veku robili zo života peklo, keďže absolútna väčšina ostatných sirôt boli ľudia. Vlastne, Či-či bola jedinou Khajiitkou v Lampáši. Už len jej meno slúžilo ako prostriedok k posmechom. Ostatné deti jej kradli veci a schovávali ich, vysmievali sa z nej, ťahali ju za chvost, srsť a vlasy a všeobecne sa k nej správali nepriateľsky. Bola tu ale istá skupina o niečo starších chlapcov, ktorá si k nej obzvlášť dovoľovala. V Lampáši mala jedinú priateľku, mladú opatrovateľku Embel. Tá ju naučila čítať a písať ( aj keď to písanie jej dodnes veľmi nejde ) a chránila ju pokiaľ to bolo možné, ale to nebolo možné vždy. A tak raz Či-či vzala svoj osud do vlastných rúk a postavila sa chlapcovi ktorý danú skupinu tyranov viedol. Potýčka skončila tak, že mu vlastnými pazúrmi preťala krčnú tepnu a on vykrvácal. Či-či ihneď potom z Lampáša ušla, ako 15 ročná a od vtedy žije na ulici. Tam sa stala závislou na féyrísovom odvare ktorý jej ponúkol iný Khajiit, dealer. Ten jej aj prezradil, že v jazyku jej národa by jej meno znelo Tau-tau a od vtedy si Či-či tak necháva hovoriť. Istý čas si vzájomne pomáhali, Či-či ho považovala za v istom zmysle významného v jej živote, a to nielen kvôli droge ktorou ju zásoboval. Bol to jediný z jej druhu ktorého poznala od svojho narodenia a na ulici mala aspoň jeho. Do chvíle, než sa mu roztržka z nespokojným zákazníkom stala osudnou. Či-či sa živý tým čo nájde, alebo tým čo komu ukradne. V mestskom väzení je známou firmou ale keďže ide len o malé krádeže, v prevažnej väčšine jedlo a malé obnosi peňazí , vždy tam strávi iba pár dní, potom ju vyšvihajú po chrbte na výstrahu a znova pustia. Pár krát už kradla aj na objednávku cechu zlodejov, ale do ich štruktúr zatiaľ neprenikla.

Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Či-či ( Tau-tau )
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Yontalcaron-2 :: Archív-
Prejdi na: