Taká menšia RPG (Role Playing Game) pre všetkých kreatívnych ľudí so štipkou fantázie a nevyplnenou kopou voľného času.
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Sutech (Set, Seth)

Goto down 
AutorSpráva
NikaPočet príspevkov : 26
Points : 30
Join date : 21.05.2014

OdoslaťPredmet: Sutech (Set, Seth)   Št jún 12, 2014 12:59 pm

Jméno: Sutech (ale nikdo mu tak neříká), lépe Set nebo Seth

Rasa: Démon

Zaměstnání: Žádné

Věk: ???

Vzhled: Žádný (Jenom vzácně na sebe bere lidskou podobu, většinou když je naštvaný nebo chce někoho vyděsit. A když už nějaký vzhled má, neustále ho mění a přetváří.)

Minulost: Velmi nejasná

Povaha: Démon svým nehmotným tělem i zkaženou duší

Poznávací znamení: Lidé a jiné bytosti se v jeho přítomnosti cítí nesví, mají pocit chladu a cítí ve vzduchu zápach síry a spáleného dřeva. Jakákoli zvířata v jeho okolí okamžitě běsní a snaží se dostat co nejdál od něj. To ovšem neplatí na kočky a kočkovité šelmy- jsou to jediná zvířata, kterým jeho přítomnost nevadí a on je má rád. Nikdo neví, jak bude vypadat, když se rozhodne se zhmotnit, ale můžu nabírat jenom lidskou podobu.  Živí se zlobou, závistí a zkažeností lidí, která ve světě, ve kterém žije, rozhodně nechybí a vždy je jí dostatek. Nikdy není problém vyvolat hádku nebo rvačku. Ve své nehmotné podobě k lidem a jiným bytostem promlouvá skrze myšlenky, do kterých jim může i nahlédnout, ale vidí jenom zlé vzpomínky. Na ty dobré se podívat nemůže. Pomocí myšlenek může pohybovat věcmi, různě je ničit nebo nechávat vybuchovat. Rád lidem působí noční můry.

Slabé stránky: Set nemůže vstoupit na posvátnou půdu, spolehlivě ho zastaví nepřerušený pás soli. Ve starých knihách se můžete dočíst, že démona do domu nepustí různé symboly nakreslené třeba na podlaze nebo na stěnách. Moc se s tím nesetkává, protože o existenci démonů ví jenom málo lidí, ale většina symbolů spolehlivě funguje k jeho odehnání. Pokud ho někdo chytí do pasti, automaticky nabere lidskou podobu a v této chvíli ho lze zničit ohněm nebo probodnutím kůlem z borovice.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://www.tygr13.blog.cz
 
Sutech (Set, Seth)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Yontalcaron-2 :: Archív-
Prejdi na: