Taká menšia RPG (Role Playing Game) pre všetkých kreatívnych ľudí so štipkou fantázie a nevyplnenou kopou voľného času.
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Gvendolina Maua

Goto down 
AutorSpráva
Karlay

avatar

Počet príspevkov : 6
Points : 8
Join date : 21.05.2014
Age : 23
Bydlisko : B 612

OdoslaťPredmet: Gvendolina Maua   Št jún 12, 2014 12:29 pm

Meno: Gvendolina Maua= Gí (čítaj gí)
Rasa: človek/potkan
Vek: 16

Vzhľad: Rusovlasé dievčatko s dvoma strapatými vrkočmi siahajúcimi niekam k pásu. Na bledej, pehami obsypanej tváričke trónia prenikavé čokoládové oči a ružové pery s večne prítomným úškrnom. Je útla, tak trochu neohrabaná, no vrtká a obratná. Vzhľadom na prostredie kde momentálne žije sú jej šaty obvykle ušpinené, potrhané či inak poznačené tým, že nikam nepatrí.

Povaha: Emocionálne je to tak trochu naivné decko, ale vzhľadom na prostredie v akom vyrastala je veľmi bystrá a samostatná, má tendenciu robiť všetko úplne naopak ako všetci ostatní, je tvrdohlavá a zvyčajne má na jazyku to čo na srdci, i keď v prípade potreby sa vie skryť za milý úsmev a nevinný pohľad ,,Ja nič ja muzikant". Žije vo svete vlastných myšlienok a predstáv, takže to čo by každú "normálnu" bytosť rozhodilo u nej nevyvolá často takmer žiadnu reakciu. Vo vnútri je dobrá a plná lásky, no ľudí si nepúšťa k telu, v prípade potreby sa tvári že je hlúpučké dievčatko ktoré ničomu a nikomu nerozumie.  

Schopnosti: Z vlastnej vôle je schopná zmeniť svoju ľudskú telesnú schránku na podobu priemerne veľkého potkana hrdzavej farby. S touto svojou podobou je veľmi dobre zžitá preto sa pohybuje rýchlo a nepozorovane. Ako človek však žiadnou mimoriadnou schopnosťou neoplýva.

Minulosť: Pochádza z "kmeňa" kočovníkov žijúcich v symbióze s prírodou, tak trochu výstredných a opovrhujúcich všetkým ostatným svetom. Veľmi vzdialene by sa dali prirovnať k tzv. hippie komunitám, veď viete :DProblém nastal, keď sa raz zaplietla s istým vynálezcom, experimentátorom a neveľmi podareným mágom, ktorý je nasľuboval hory-doly aby s ním utiekla (mala asi 9)- z jeho strany to boli trošičku pedofilné (očarili ho jej čokoládové očká a pehavý noštek ako gombička), no aj "vedecké" zámery, keďže nemal na kom skúšať svoje hókusy-pókusy. Za zámienkou že bude jeho žiačkou a neskôr možno aj pomocníčkou s ním ušla od "kmeňa", keďže čokoľvek nedovolené bolo pre ňu mimoriadne lákavé. On ale nemal odvahu naplniť svoje pôvodné plány, keďže bol do nej tak trochu zamilovaný, a tak z nej skutočne spravil svoju druhú ruku a zasvätil ju do mnohých svojich drobných vynálezov a vylepšení. Raz mu však jedno kúzlo nevyšlo podľa predstáv a z Gí odrazu nebolo ryšavé dievčatko ale hrdzavý potkan. V panike od neho utiekla a hodnú chvíľu sa po svete túlala v potkanej podobe. Postupne si na svoje nové telo zvykla, no rovnako sa vracala "k sebe" až si všetko začala uvedomovať rovnako ako predtým. V taške istého kupca sa jej podarilo dostať až do Ninqie, kde ale obklopená toľkými rôznorodými bytosťami podľahla túžbe byť opäť ľudskou bytosťou čo sa je náhodou aj podarilo. Po chvíľke tréningu sa naučila meniť podobu podľa ľubovôle a začlenila sa do komunity miestnych tulákov, kde ale nikto o jej špeciálnej schopnosti netuší.
Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi
 
Gvendolina Maua
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Yontalcaron-2 :: Archív-
Prejdi na: