Taká menšia RPG (Role Playing Game) pre všetkých kreatívnych ľudí so štipkou fantázie a nevyplnenou kopou voľného času.
 
DomovCalendarFAQHľadaťZoznam užívateľovUžívateľské skupinyRegistráciaPrihlásenie

Share | 
 

 Alexandra Airix Rivexen

Goto down 
AutorSpráva
C.V.O.K.
Admin
avatar

Počet príspevkov : 42
Points : 87
Join date : 20.05.2014

OdoslaťPredmet: Alexandra Airix Rivexen   St jún 11, 2014 1:13 pm

Poznámka autora: Tak si opäť beriem nejakého toho blázna, aby bola sranda. taký sebavedomý ťuťmák čo nikomu a ničomu nerozumie, má iný pohľad na svet a veci okolo...
 jocolor 

Meno:   Alexanda Airix Rivexen
Rasa:   človek
Zamestnanie: vycvičený vojak v službách vesmírnej flotily ( hodnosť: poručík )
Vzhľad: vysoká (185 cm) štíhla postava, extrémne bledá, výrazné oceľovosivé oči, po pás dlhé, čierne vlasy. Množstvo náušníc a tunely v ušiach, telo zdobia výrazné tetovania. (za uchom, od ľavej strany krku až po prsty a dlaň ľavej ruky, v dekolte, na krížoch a možno aj niekde inde)


Schopnosti: extrémne nebezpečná v akomkoľvek boji na blízko (bojové umenia). priemerný strelec zo zbraní vyššieho kalibru, výborný strelec z menších strelných zbraní. Jej esom v rukáve je excelentá schopnosť boja s dýkami. Keďže bola zvyknutá na inú gravitáciu, pohybovať sa na Yontalcarone je pre ňu hračka - dokáže veľmi vytrvalo bežať, a skákať do výšky (niečo na štýl a lá John Carter - kto videl film)
Vlastnosti: panovačná, ctižiadostivá, sebavedomá, pomerne papuľnatá, s miernou averziou k autoritám. Výbušná, otvorená a priamočiara. Veľmi dobre vzdelaná, podľa jej názoru neomylná. Citovo chladná. Puntičkár.
Charakteristické črty: Pochádza z vyšších spoločenských kruhov a teda je v súkromí zvyknutá na isté štandardy, ktoré jej Yontalcaron ani zďaleka nemôže splniť. Je zarytý ateista, odsudzuje akúkoľvek vieru. V živote sa sústredila iba na svoju úspešnú kariéru, rodinu si váži ale všetko čo robí pre rodové meno je iba s povinnosti.

Story: Konflikt medzi x a y vyvrcholil vojenskou potyčkou, v ktorej mala malá vesmírna flotila mierových vojenských zborov zasiahnuť a zabezpečiť prímerie. Krížnik na ktorom poručík Rivexenová slúžila bol nezvratne poškodený a bola nariadená evakuácia v núdzových moduloch. Bohužiaľ uniknúť z rozpadajúcého sa kolosu sa podarilo iba hŕstke, keďže nepriatelia si na únikové moduly zahrali poľovačku. Nie je isté, koľkým sa podarilo prežiť ani koľký z toho mála sa dostali na najbližšiu obývanú planétu  - Yontalcaron. Poručík Rivexenová to však dokázala.
Problém nastal, keď sa jej ani po týždni nepodarilo nadviazať kontakt s jej domovom, keď sa batérie prístrojov pomali ale iste začali vybíjať a jej proviant definitívne došiel. Únikový modul ktorý sa zrútil v hustom listnatom lese zamaskovala, vypla všetko nepotrebné a nechala fungovať iba zariadenie, pánu bohu do okien vysielajúce núdzové signály. V module tiež nechala aj výkonný exoskelet - ktorý v tomto novom svete mohol budiť iba neželanú pozornosť a oblečená v čiernej uniformovanej kombinéze s minimom viditeľných technických vymožeností sa dala na prieskum.
Mesto, ktorého hradby sa začínali hneď na okraji lesa jej však prinieslo zdesenie. Vývojový stupeň obyvateľstva bol pod jej očakávania, pestrá zmes rás a obyvateľov nepochopiteľná a jazyk neznámy. Keď sa doslova a do písmena prebojovala cez bránu do vnútra, zistila že má obrovský problém. Je na mieste, o ktorom nikdy v živote nepočula.
Bola ako hluchá a slepá, nemotorná voči tunajším zvyklostiam. Odvrhnutá na úplnom konci sveta.


Návrat hore Goto down
Zobrazit informácie o autorovi http://jednoducho-cvokhaus.blog.cz
 
Alexandra Airix Rivexen
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Yontalcaron-2 :: Archív-
Prejdi na: